mythings.co.il

מאחסנים בלב שקט – על חברות אחסון במרכז

מאחסנים בלב שקט – על חברות אחסון במרכז תכולת דירה, ציוד של חנות, לקראת טיסה לחו"ל – הצורך שלנו בשטח אחסון הוא מוכר וידוע. בארץ יש חברות אחסון המציעות אחסון אמין ונוח. נעים להכיר אם תנסו להיזכר בטיולים ברחבי העולם בוודאי תיזכרו במקומות האחסון הרבים שמשתמשים בהם לציוד משתנה. אם עבדתם במכירה בעגלות בארץ כלשהי, כמו לדוגמא ארצות..


מחירון אחסון דירות וחפצים 2016

מחירון אחסון דירות וחפצים 2016 בישראל פזורים שירותי אחסון רבים כך שניתן לאחסן כל סוג ציוד שתבחרו בכל מקום בארץ מאחסון תכולת משרד עד אחסון דירות ועוד   בישראל קיימים שירותי אחסון רבים הפזורים בכל רחבי הארץ, כך ניתן עתה בקלות וביעילות לרכוש שירותי אחסון דירות בצפון, דרום או מרכז ולהיות קרובים אל חפצינו. בין אם הנכם..


אחסון משרדים – לא חייבים לזרוק דבר

אחסון משרדים – לא חייבים לזרוק דבר בין אם אתם עוברים משרד או זקוקים לשטח אחסון עבור חפצים או ארכיונים שאין להם שימוש כרגע, ניתן לאחסן הכל בבטחה ושום דבר לא נזרק   אחסון משרדים אינו שונה מאחסון של דירות שכן מדובר באחסון של ציוד מגוון אשר יש לשמור עליו בין אם לפרק זמן קצר של מעבר בין משרדים או פרק זמן ארוך יותר אם ברצוננו לשמור..


מחירון אחסון– המחירים המומלצים לאחסון תכולה באתר אחד

מחירון אחסון– המחירים המומלצים לאחסון תכולה באתר אחד אם ברצונכם לשמור על חפצים יקרים ובכלל חשוב לכם שהציוד שלכם לא יינזק בזמן מעבר דירה או שיפוץ אזי השכרת מכולות לאחסון הן פתרון אידיאלי   אנשים רבים כיום משכירים מכולות או מחסנים להשכרה לאחסון ציוד משרדי, אחסון דירות ואפילו רהיטים שאין להם צורך בהם עדיין או מקום בבית אך אינם רוצים לזרוק אותם,..


אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה בזמנים שבהם הוצאות על דיור בלבד הן לפחות 24 אחוז מההכנסה, נכון לשנת 2009, אנשים רבים מחפשים לעבור דירה למקום זול יותר. לפעמים המעבר מתנגש עם הכניסה לדירה החדשה ובנתיים צריך לאחסן את החפצים במחסן או מכולות אחסון. אם זה המצב אצלכם, המאמר הזה מיועד לכם   במעבר דירה חברות הובלות רבות..


ביטוח אחסון - אחסון דירות בראש בשקט

הסטטיסטיקה אומרת שכל יום ישנם מספר פריצות בערים בארץ. אם הנכם משפצים או עוברים דירה או פשוט לא בארץ תקופה מסויימת אחסון חפצים במקום בעל רישיון תקף ואשר מספק ביטוח מפני כל נזק הוא פתרון מושלם כאשר שיפצתי את דירתי לפני שנים רבות בפעם הראשונה זה היה סיוט אחד מתמשך. נאלצנו להזיז את כל החפצים..


מחסנים להשכרה - שומרים על מחסן נקי, שומרים על חפצים נקיים

אחסון תכולת דירה כולל לא מעט חומרים אורגניים- קחו לדוגמא מעל ל-50% מן הבגדים שלכם, כל רהיטי העץ, בדים של רהיטים... עכשיו תחשבו כמה לכלוך החומרים האלה צוברים...   אורגני אולי הפך לטרנד בשנים האחרונות, אבל המזיקים השונים חיים עליו כבר מיליוני שנות אבולוציה. שמלת הערב ב-2000 השקלים..


עשרה דברים שצריך לדעת על מחסנים לאחסון

אומנם עונת המעבר הגדולה מאחורינו אך זה לא מאוחר ללמוד כמה דברים על מחסנים לאחסון חברות אחסון נוהגות להקים את המחסנים שלהן מחוץ לעיר, לא רק בגלל שעלות ההשכרה (או רכישה) של מחסנים היא זולה יותר, אלא בגלל שזה מקל על הלקוחות אצלהן להביא את החפצים לאחסון או לקחת אותם משם בניגוד..


אחסון לטווח ארוך - משאירים את החפצים בשקט

דירות לא מיושבות המכילות חפצים בעלי ערך מהוות מוקד פופולרי לפריצות, היות וגנבים נוטים לאסוף מידע מודיעיני אודות דירות שבעליהן נסעו לחופשה או עזבו את הארץ, ומעדיפים לפרוץ אותן. בשל כך, חשוב לאחסן בצורה מבוטחת את תכולת הדירה, במיוחד אם מדובר בהיעדרות לטווח ארוך אחסנה לטווח ארוך של פריטים..


אחסון תמונות - שומרים על היצירות, משמרים את האמנות

ציור המונה ליזה המפורסם שבמוזיאון הלובר הוא אמנם בן למעלה מ-600 שנה, אך שימור ואחסנה טובים הבטיחו כי המראה המרשים של המונה ליזה ישמר גם כיום. כדי שגם הציורים ושאר דברי האומנות שלכם יישמרו לאורך זמן ריכזנו עבורכם מידע על אחסון ושמירה על חפצי אומנות   כל יצירת אומנות, בין אם מדובר בציור,..


מכולות אחסון - הבית של החפצים שלנו

בתקופה בה המחירים להשכרת דירה עולים, אולי כדי לחשוב בצורה יצירתית, השכרת דירה קטנה ואחסון תכולה שאין בה שימוש במחסן   אין צורך להרבות במילים אודות העלייה החדה במחירי הקרקע בישראל (בעשור האחרון עלייה של כ-100%) – שטח פנוי הופך למצרך יקר ונדיר. כשמדובר בשטח למחייה ומגורים,..


מחסנים להשכרה -שלוש אופציות לאחסון בטוח

בכתבה הבאה הבאנו סקירת שוק מצומצמת של כמה ספקיות מחסנים להשכרה מובילות, כולל מידע רלוונטי (אבטחה, גישה, מיקום וכו') והמלצות אישיות מיקור חוץ- בנדור שירותי אחסנה החברה הוקמה בסוף שנות ה90 (97 ליתר דיוק) ומאז מתמחה בתחום מיקור החוץ, הידוע גם בראשי התיבות TPL. הרעיון הוא לקחת..


אחסנת חפצים - שתי אופציות שפויות לאחסון

לקראת הקיץ הקרב ובא, ואיתו עונת המעבר הגדולה, החלטנו לערוך השוואה בין שתי חברות שמתמחות בהשכרת מחסנים לאחסון חפצים אחסנת חפצים היא וודאי מושג מוכר לכם, אולם הפרטים הרבים שצריך לברר לגבי כל מחסנים להשכרה (גודל, תנאי אבטחה, שמירה מפני מזהמים ונזקי אקלים, ביטוח, מיקום ועוד ועוד) מחד..


מחסנים להשכרה - כיצד בוחרים בית לחפצים שלנו

מחסנים להשכרה - כיצד בוחרים בית לחפצים שלנו אתם חופשיים, כל עוד אין לכם ילדים, אתם מרגישים חופשיים. בכל רגע נתון אתם יכולים לארוז כמה בגדים, לעזוב את העבודה ולטוס לטיול ארוך, לעבור דירה לחו"ל לכמה חודשים ופשוט לעשות מה שבא לכם. הרגשת החופשיות נעלמת כאשר אתם נזכרים בכל אותם חפצים שאספתם במשך השנים. לכל דבר יש פתרון, גם לחפצים שלכם. ישנם..


אחסון בגדים - איך עושים את זה נכון

אחסון בגדים -  איך עושים את זה נכון גם אתם חוששים שהבגדים שלכם יתקמטו, יסבלו מאבק ועש, או סתם ייהרסו בעת מעבר דירה? אחסון בגדים זה הפתרון בשבילכם אחסון בגדים נמנה על הבעיות הנפוצות ביותר בכל משק בית, בגלל הנטיה הידוע לשמצה של הטבע לשנות עונות ושל ילדים לגדול, כל זאת ללא התחשבות כלל וכלל במגבלות הארונות..


אחסון דירות- כל מה שצריך לדעת

אחסון דירות- כל מה שצריך לדעת ישנן סיבות רבות לאחסון דירות כמו נסיעה ארוכה לחו"ל, מעבר דירה, אחסון חפצים שכרגע לא בשימוש ועוד. ישראלים אוהבים לאגור חפצים וככל שאנחנו מתבגרים יש בידנו יותר ויותר חפצים ולא תמיד יש לנו היכן לאחסן אותם. כמעט בכל בית בישראל תוכל למצוא חדר אחסון מלא בחפצים של הילד שעבר לחו"ל, של הסבתא שנפטרה..


אחסון תכולת דירות- כל אמצעי הבטיחות הנדרשים

אחסון תכולת דירות- כל אמצעי הבטיחות הנדרשים אם הינכם עומדים לעבור להתגורר בחו"ל בתקופה הקרובה או שהינכם עוברים דירה ואתם צריכים מקום לשמור את החפצים שלכם עד שתתארגנו, ישנו פתרון נוח וקל, אחסון דירות במחסנים להשכרה. שיטת תמחור של אחסון דירות נעשה לפי הנפח שאתם צריכים לשכור. את חישוב נפח התכולה יערוך נציג מטעם חברת אחסון דירות שיאמר לכם..


אחסון ציוד - מתי נשתמש בזה וכמה זה יעלה לנו?

אחסון ציוד - מתי נשתמש בזה וכמה זה יעלה לנו? אחסון ציוד הינו תחום פופולארי ומצילח הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב חברות עסקיות גדולות וקטנות. כולם נאלצים לאחסן ציוד לתקופה מסוימת, ציוד שהם יודעים שיהיה להם צורך בו ביום מן הימים אבל כרגע הוא תופס מקום חשוב בבית העסק או הדירה. מי זקוק לשירותי אחסון ציוד? אנשים העוברים דירה ויום סיום..


מוצרי אריזה- המדריך השלם

מוצרי אריזה- המדריך השלם החלטתם לעבור דירה, מזל טוב!  חיפשתם הרבה זמן דירה שתכיל את כל הציוד הרב שלכם. מה שלא חשבתם במהלך חיפוש הדירה החדשה הוא איך תארזו את הציוד הרב שלכם. אל דאגה כיום ישנם מוצרי אריזה שיאפשרו לכם לארוז כל דבר בבית ובכל גודל. קודם כל תוכלו לפנות לסופרמרקט השכונתי ולקחת ממנו ארגזים קטנים שיתאימו..


כל מה שצריך לדעת על מחסנים להשכרה

כל מה שצריך לדעת על מחסנים להשכרה אם הינכם נוסעים לתקופה או נדרשים לפנות את הדירה בלי שיש לכם לאן לעבור באופן מיידי, בוודאי תחפשו מחסנים להשכרה שם תוכלו לאחסן את החפצים שלכם. במאמר זה נסביר מדוע וכיצד שוכרים מחסנים   מדוע לאחסן ציוד? ללקוחות חברות השכרת מחסנים סיבות רבות לאחסון הציוד שלהם. ישנם אנשים..


Copyright © 2022 mythings.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אחסון מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האחסון
מחפשים חברה המתמחה באחסון דירות ? השאירו פרטים ותקבלו הצעות ומידע בהקדם
אנחנו עובדים עם חברות האחסון המובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!