mythings.co.il

אחסון לטווח ארוך - משאירים את החפצים בשקט


דירות לא מיושבות המכילות חפצים בעלי ערך מהוות מוקד פופולרי לפריצות, היות וגנבים נוטים לאסוף מידע מודיעיני אודות דירות שבעליהן נסעו לחופשה או עזבו את הארץ, ומעדיפים לפרוץ אותן. בשל כך, חשוב לאחסן בצורה מבוטחת את תכולת הדירה, במיוחד אם מדובר בהיעדרות לטווח ארוך


אחסנה לטווח ארוך של פריטים בעלי ערך או של תכולת הדירה היא אינה משימה פשוטה, היות וקשה לבחור בחברה אמינה שניתן לסמוך עליה עם החפצים היקרים לאורך זמן. בשורות הבאות ננסה להבין היכן כדאי לאחסן את הפריטים בעת היעדרות ממושכת.


מה מציעות חברות אחסנה

חברות שמתמחות בפתרונות אחסון, מציעות מחסנים להשכרה או תאים להשכרה, בהתאם לנפח הפריטים שיש צורך לאחסן. חברת האחסנה אמורה להגן על הרכוש לא רק מפני פריצות או גניבות, אלא גם מתנאי הסביבה, ולשמור על שלמותו של הציוד לאורך כל תקופת האחסון.

בנוסף, חלק מחברות האחסון מציעות כספות מיוחדות שבהן ניתן לשמור תכשיטים, פריטים בעלי ערך רב (כספי או אישי) וחפצי אומנות, לצורך אבטחה מקסימלית.


דגשים חשובים לבחירת חברת אחסנה

בין אם נדרשתם לאתר חברת מתאימה לצורך אחסון תכולת דירה או לצורך
אחסון חפצים ספציפיים, ובין אם נדרשתם לאתר חברת לצורך אחסנה לטווח ארוך או לטווח קצר, ישנם מספר דגשים שחשוב להעניק עליהם את הדעת על מנת לבחור בחברה המתאימה בכל המקרים:

תנאי האחסון- אתם צפויים לגלות כי כל חברות האחסנה מבטיחות אחסון בתנאים אופטימליים. אלא שעל פרסום חיובי לא תמיד אפשר להסתמך, ולכן אין טוב ממראה עיניים.
חשוב מאוד לסייר באופן אישי במחסנים המיועדים לשמירת חפציכם, ולבחון האם תנאי האחסון אכן מתאימים. במדינה לחה כמו בישראל, חשוב להקפיד כי מחסנים לאחסנה יהיו ממוקמים לפחות 20 ק"מ מרצועת החוף, כדי להבטיח שהחפצים שלכם לא ינזקו מאחוזי הלחות הגבוהים.

כיסוי ביטוח- כפי שציינו קודם לכן, חברות אחסנה אמורות להגן על רכושכם לא רק מפני פריצות אלא גם מפני שטפונות, שריפות, עש ומפגעי מזג אוויר נוספים. לכן, חשוב לוודא שהביטוח שניתן לכם במסגרת עסקת ההתקשרות עם החברה הינו מקיף וכולל גם כיסוי של חפצים יקרי ערך ללא תלות בשוויים. הקפידו לקרוא את הסעיפים הקטנים של פוליסת הביטוח וודאו שאתם אכן זכאים לביטוח עבור כל התרחישים האפשריים.

סוג האחסון- חברות שמציעות מחסנים להשכרה לא בהכרח יציעו שיטות אחסון נוספות כמו תאים או כספות. מאחר שתכולת הדירה למשל עשויה להיות מגוונת מאוד, לעתים לא די בסוג גנרי אחד של מחסן כדי לשמור היטב על כל החפצים, ולכן יש לוודא שסוג המחסן או התא מותאם לסוג הציוד

אבטחה- הגענו לסוגייה החשובה ביותר. חברות אחסנה שמות דגש חשוב מאוד על אבטחת המחסנים במהלך שעות הפעילות אך הקושי הגדול ביותר הוא להגן על חפציכם גם מחוץ לשעות אלו. לכן חשוב לוודא שקיים מערך אבטחה במהלך כל שעות היום, לרבות שעות הלילה. חברת אחסנה שמעמידה לרשותכם מערך אבטחה משולב, הכולל מנעולים, כספות, כוח אנושי ומצלמות, היא חברת אבטחה אמינה. 
 

מחירים ועלויות לאחסון בטווח ארוך

כפי שניתן בוודאי לתאר,
אחסנה לטווח ארוך כרוכה בעלות גבוהה למדי, שמהווה פונקציה של נפח החפצים שתבקשו לאחסן. חישוב נפח התכולה הוא בדרך כלל שירות שניתן במסגרת ההתקשרות עם חברת האחסנה, ולכן מוטב להשאיר את המשימה הזו בידיהם של אנשי מקצוע ולא לנסות לחשב באופן עצמאי.

בנוסף, עלות
אחסון תכולת דירה תלוי גם בעונה שבה תבקשו לנצל את השירות, שכן בקיץ, כשאזרחים רבים נוטים לטוס לנופש ממושך או לעבור דירות, המחירים מזנקים. כמו כן, עלות האחסון עשויה להיות תלויה גם במיקומם של המחסנים, כאשר השירותים במרכז יקרים יותר משירותים דומים הניתנים בפריפריה. במידה ואתם טסים לתקופה ממושכת לחו"ל ומיקום המחסנים הוא בין כה וכה לא משמעותי מבחינתכם, עדיף להרחיק מעט מאזור המרכז במטרה ליהנות ממחירים משתלמים יותר.

על אף שקשה לדעת באופן מדוייק כמה יעלה האחסון לפי שמודדת את נפח החפצים בקו"ב, ניתן לומר כי באופן כללי אחסון תכולת דירה בגודל שני חדרים תעלה באזור ה-400-500 ש"ח לחודש, בעוד שאחסון תכולת דירה בגודל חמישה חדרים תגיע כבר לרף ה-1000-1200 ש"ח בחודש. הפערים בעלויות מייצגים כמות שונה של חפצים העשויה להימצא בדירות בעלות מספר שווה של חדרים.


מאחר שמדובר באחסנת רכוש היקר ללבכם, מטבע הדברים, אתם עשויים לרצות לבקר במחסנים אחת לכמה זמן. וודאו שבחוזה מופיעות שעות ביקור שמתאימות ללוח הזמנים שלכם

 

 21/09/2011    mythings.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר mythings.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 mythings.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אחסון מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום האחסון
מחפשים חברה המתמחה באחסון דירות ? השאירו פרטים ותקבלו הצעות ומידע בהקדם
אנחנו עובדים עם חברות האחסון המובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!